7 Temmuz 2011 Perşembe

Topuk Yaylası ve Bağdat Caddesi Yürüyüşü

TARİHİ GÖREVE DAVET!
07 Temmuz 2011
Son günlerde kamuoyunda Fenerbahçemiz üzerine oynanan oyunlar ve amacı henüz netleşmemiş saldırılara karşı bütün Fenerbahçelilerin birlik olarak oluşturacakları tepki büyük önem kazanmıştır.

Yaşanan süreçte camiamızın önde gelenleri ve Fenerbahçe taraftarı tarafından bugüne kadar hep el üstünde tutulan isimlerin herhangi bir açıklama yapmaması bizler için üzüntü verici bir durumdur. Bu durumda bütün camiayı kenetleyecek ve Fenerbahçe’ye sahip çıkacak, Fenerbahçe’nin asıl sahibi Fenerbahçe taraftarı olacaktır.

Bu minvalde, değerlerimize sahip çıkmak için 10 Temmuz Pazar günü Kadıköy Eski Salı Pazarı’ndan 09:00’da konvoy halinde harekete geçerek 12:00’da Topuk Yaylası’nda buluşuyoruz. Organizasyona şu an için İstanbul’daki tüm tribün grupları ve başta Düzce Fenerbahçe Derneği olmak üzere Marmara bölgesindeki tüm Fenerbahçe dernekleri katılım gösterecektir. Organizasyon sonunda hep birlikte 18:00’a doğru Bağdat Caddesi’ne geçilecektir.

Bu herhangi bir grubun organizasyonu değil, Fenerbahçe taraftarının organizasyonudur. Gelecek tüm Fenerbahçe taraftarlarının sadece Fenerbahçe forması giymesi önemli rica olunur.

Bu bir seferberlik halidir, Fenerbahçe taraftarı üzerine düşen görevi yerine getirecektir!

-------------------------------------------------------------
Taraftarlar birliği oluşumun yıllardır aldığı en isabetli kararın bu olduğunu düşünüyoruz. Bu yürüyüşlerin Cadde ile sınırlı kalmaması ve sonraki günlerde ülkenin kalbi olan Taksim Meydanına taşınması da isteğimizdir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder